Awtomatikong gipadagan sa sensor: ang touchless hand disinfection machine gidisenyo aronmga nebulahand sanitizer o alkohol, ug maghatag og awtomatikong dosis sa spray, nga makapahimo sa dali ug sayon nga pag-disinfect sa kamot ug pagkab-ot saeslabing maayo nga paglimpyo sa kamot.
Kombenyente ug Hygienic:jIbutang lang ang imong kamot ilalom sa sensor aron masugdan ang dispenser sa sabon, epektibo nimong malikayan ang cross infection nga dili na kinahanglan nga hikapon ang dispenser sa sabon. Haom sa mga pampublikong lugar sama sa mga opisina, hotel, ospital, institusyong medikal, eskwelahan, ug uban pa.






| Numero sa Aytem: | F12 |
| Gidak-on sa Produkto: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Boltahe: | 5V 2A |
| Kapasidad: | 1000ml |
| Pagsukod sa Distansya: | 2-10cm |
| Kakusog sa Tingog: | 1-4 nga lebel nga mapasibo |
| Dosis: | 0.1-2ml nga mapasibo |
| Pag-instalar: | Gibutang sa bungbong, Desktop, Tripod Stand |
| Tipo sa Bomba: | Opsyonal (Spray/Drop/Foam Bomba) |
| Sakop sa Pagsukod: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Temperatura sa Pagtrabaho: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura sa Alarma: | Ma-adjust (37.3-39℃) |
| Gahom Pinaagi sa: | Baterya nga AA, 18650 nga baterya, Type C nga de-kuryente |
| Sertipiko: | CE, ROHS, FCC |
| Gisibya sa 18 ka pinulongan: | |
| Intsik, Ingles, Kinatsila, Hapon, Portuges, Koreano, Aleman, Pranses, Ruso, Italyano, Arabo, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Pakete sa F12: | 1pc/kolor nga kahon; 12pcs/karton |
| Ang usa ka kahon nga may kolor naglakip sa: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x wall screws. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Pakete sa Tripod: | 1pc/brown nga kahon; 20pcs/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Sukad sa pagkatukod niini, ang among pabrika nagpalambo sa mga produkto nga first world class nga nagsunod sa prinsipyo
una sa kalidad. Ang among mga produkto nakakuha og maayo kaayong reputasyon sa industriya ug bililhon ug kasaligan taliwala sa mga bag-o ug daan nga mga kustomer.