Dako nga kapasidad: kini nga awtomatikong dispenser sa hand sanitizer adunay dako nga kapasidad nga 1200 ml, nga angay gamiton sa lainlaing mga disinfectant liquid ug hand sanitizer, para sa adlaw-adlaw nga paggamit ug propesyonal nga paggamit, perpekto para sa balay, hotel, ospital o uban pang publiko nga lugar.
Awtomatikong gipadagan sa sensor: ang touchless hand disinfection machine gidisenyo aron mopagawas og hand sanitizer o alkohol, ug mohatag og awtomatikong dosis sa spray, nga makapahimo sa paspas ug sayon nga pag-disinfect sa kamot ug makawagtang sa cross contamination, nga makab-ot ang labing maayo nga hand hygiene.


| Numero sa Aytem: | K9 Pro Doble |
| Gidak-on sa Produkto: | 121.7×131.5×302 mm |
| Boltahe: | 5V 2A |
| Kapasidad: | 1200ml |
| Pagsukod sa Distansya: | 2-10cm |
| Kakusog sa Tingog: | 1-4 nga lebel nga mapasibo |
| Dosis: | 0.1-2ml nga mapasibo |
| Pag-instalar: | Gibutang sa bungbong, Desktop, Tripod Stand |
| Tipo sa Bomba: | Opsyonal (Spray/Drop/Foam Bomba) |
| Sakop sa Pagsukod: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Temperatura sa Alarma: | Mapasibo |
| Sertipiko: | CE, ROHS, FCC |
| Gisibya sa 18 ka pinulongan: | |
| Intsik, Ingles, Kinatsila, Hapon, Portuges, Koreano, Aleman, Pranses, Ruso, Italyano, Arabo, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| K9 Pro Dobleng Pakete: | 1pc/kolor nga kahon; 9pcs/karton |
| Ang usa ka kahon nga may kolor naglakip sa: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x wall screws. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Pakete sa Tripod: | 1pc/brown nga kahon; 20pcs/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Sukad sa pagkatukod niini, ang among pabrika nagpalambo sa mga produkto nga first world class nga nagsunod sa prinsipyo
una sa kalidad. Ang among mga produkto nakakuha og maayo kaayong reputasyon sa industriya ug bililhon ug kasaligan taliwala sa mga bag-o ug daan nga mga kustomer.