Bidyo
Espisipikasyon
| Numero sa Aytem: | K9 Pro Plus |
| Gidak-on sa Produkto: | 121.7×131.5×302 mm |
| Boltahe: | 5V 2A |
| Kapasidad: | 1200ml |
| Pagsukod sa Distansya: | 2-10cm |
| Kakusog sa Tingog: | 1-4 nga lebel nga mapasibo |
| Dosis: | 0.1-2ml nga mapasibo |
| Pag-instalar: | Gibutang sa bungbong, Desktop, Tripod Stand |
| Tipo sa Bomba: | Opsyonal (Spray/Drop/Foam Bomba) |
| Sakop sa Pagsukod: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Temperatura sa Alarma: | Mapasibo |
| Sertipiko: | CE, ROHS, FCC |
| Gisibya sa 18 ka pinulongan: | |
| Intsik, Ingles, Kinatsila, Hapon, Portuges, Koreano, Aleman, Pranses, Ruso, Italyano, Arabo, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Pagputos: | 1pc/kolor nga kahon; 9 ka piraso/karton |
| Apil sa Kolor nga Kahon: | Dispenser x1, USB cable x1, Manwal x1, Suportadong buckle x1 Mga turnilyo nga pang-mount sa dingding x2 Drip tray x1 Imbudo x1 Tray sa tabon sa likod x1 Gidaghanon sa karton: 9 ka piraso/karton Gidak-on sa master carton: 49x49x36 CM Timbang: 11.6 kg/Karton Mga Komento: ang mga baterya ug USB adapter wala gilakip sa pakete |
| Gidak-on sa Kahon nga Kolor: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Gidak-on sa Karton: | 49x495x36cm |
| Amihanang-kasadpan/Kasadpang Kasadpan: | 9.45/11.60kgs |
Mga Kinaiya:
1. Mahimong ibutang sa desktop, dingding, tripod
2. Nagsuporta sa 18 ka pinulongan
3. Mga tinubdan sa kuryente: USB, 4 ka piraso nga AA o 2 ka piraso nga 18650 nga baterya
4. Patent nga gipanag-iya sa kaugalingon, CE, ROHS, giaprobahan sa FCC
5. Daghang nozzle: spray, drop, foam
7. Anaa ang OEM ug ODM


Serbisyo sa Kustomer:
1. Ang imong pangutana nga may kalabutan sa among mga produkto o presyo tubagon sulod sa 24 oras.
2. Padayon nga ipahibalo sa among mga kustomer ang bahin sa proseso sa produksiyon ug pagtabang sa pag-arrange sa inspeksyon sa kalidad kung kinahanglan.
3.Usa ka tuig nga garantiya ug responsable nga serbisyo pagkahuman sa pagbaligya.
4. Propesyonal nga sales ug engineer team aron masiguro ang maayong kasinatian sa pagpalit.
Pagsiguro sa kalidad:
1. Ang matag proseso sa produksiyon gisusi sa among QC team
2. Ang kalidad gipasalig sa propesyonal nga inhenyero
3.CE, FCC, ROHS nga mga sertipiko giaprobahan ug adunay mga patente nga gipanag-iya sa kaugalingon
4. Usa ka tuig nga garantiya
Sukad sa pagkatukod niini, ang among pabrika nagpalambo sa mga produkto nga first world class nga nagsunod sa prinsipyo
una sa kalidad. Ang among mga produkto nakakuha og maayo kaayong reputasyon sa industriya ug bililhon ug kasaligan taliwala sa mga bag-o ug daan nga mga kustomer.