Bidyo
Mga Kinaiya:
Pagsukod sa temperatura sa layo nga distansya: nga adunay taas nga kalidad nga sensor sa sulod, ang K9 Pro F liquid soap thermometer soap dispenser makamonitor sa temperatura hangtod sa 3m, angay kaayo gamiton sa mga pampublikong lugar, sama sa eskwelahan, hotel, ospital, shopping mall, ug uban pa.
Estilo nga Gikabit sa Bangko: ang awtomatikong sanitizer dispenser nga gibutang sa bungbong maayo nga molihok sa pagpabilin nga limpyo ug walay kalat ang ibabaw sa counter.
Gipadagan sa Baterya ug Ma-recharge: kini nga dispenser sa sabon nga alkohol gipadagan sa AA o 18650 nga mga baterya, ug mahimo usab nga gipadagan sa usa ka adapter. (Wala’y charging adapter ug mga baterya).
Sayon ug Limpyo: ibutang lang ang imong kamot ilalom sa sensor aron masugdan ang auto soap dispenser, epektibo nimong malikayan ang cross infection nga dili na kinahanglan nga hikapon ang soap dispenser. Haom sa mga pampublikong lugar sama sa mga opisina, hotel, ospital, institusyong medikal, eskwelahan, ug uban pa. Gisukod niini ang temperatura sa mga kamot ug agtang sa parehas nga oras.


| Numero sa Aytem: | K9 Pro F |
| Gidak-on sa Produkto: | 121.7×131.5×302 mm |
| Boltahe: | 5V 2A |
| Kapasidad: | 1200ml |
| Pagsukod sa Distansya: | 3m |
| Kakusog sa Tingog: | 1-4 nga lebel nga mapasibo |
| Dosis: | 0.1-2ml nga mapasibo |
| Pag-instalar: | Gibutang sa bungbong, Desktop, Tripod Stand |
| Tipo sa Bomba: | Opsyonal (Spray/Drop/Foam Bomba) |
| Sakop sa Pagsukod: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Temperatura sa Alarma: | Mapasibo |
| Sertipiko: | CE, ROHS, FCC |
| Gisibya sa 18 ka pinulongan: | |
| Intsik, Ingles, Kinatsila, Hapon, Portuges, Koreano, Aleman, Pranses, Ruso, Italyano, Arabo, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Pagputos: | 1pc/kolor nga kahon; 9pcs/karton |
| Apil sa Kolor nga Kahon: | Dispenser x1Kable sa USB x1Manwal x1Puwede nga pangsuporta x1Mga turnilyo nga pang-mount sa dingding x2Drip tray x1Funnel x1Balay sa tabon sa likod x1Gidaghanon sa karton: 9 ka piraso/kartonGidak-on sa master carton: 49x495x35 CMTimbang: 11.6 kg/Karton Mga Komento: ang mga baterya ug USB adapter wala gilakip sa pakete |
| Gidak-on sa Kahon nga Kolor: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Gidak-on sa Karton: | 49x495x35cm |
| Amihanang-kasadpan/Kasadpang Kasadpan: | 9.45/11.60kgs |
| Numero sa Aytem: | K9 Pro F |
| Gidak-on sa Produkto: | 121.7×131.5×302 mm |
| Boltahe: | 5V 2A |
| Kapasidad: | 1200ml |
| Pagsukod sa Distansya: | 3m |
| Kakusog sa Tingog: | 1-4 nga lebel nga mapasibo |
| Dosis: | 0.1-2ml nga mapasibo |
| Pag-instalar: | Gibutang sa bungbong, Desktop, Tripod Stand |
| Tipo sa Bomba: | Opsyonal (Spray/Drop/Foam Bomba) |
| Sakop sa Pagsukod: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Temperatura sa Alarma: | Mapasibo |
| Sertipiko: | CE, ROHS, FCC |
| Gisibya sa 18 ka pinulongan: | |
| Intsik, Ingles, Kinatsila, Hapon, Portuges, Koreano, Aleman, Pranses, Ruso, Italyano, Arabo, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Pagputos: | 1pc/kolor nga kahon; 9pcs/karton |
| Apil sa Kolor nga Kahon: | Dispenser x1Kable sa USB x1Manwal x1Puwede nga pangsuporta x1Mga turnilyo nga pang-mount sa dingding x2Drip tray x1Funnel x1Balay sa tabon sa likod x1Gidaghanon sa karton: 9 ka piraso/kartonGidak-on sa master carton: 49x495x35 CMTimbang: 11.6 kg/Karton Mga Komento: ang mga baterya ug USB adapter wala gilakip sa pakete |
| Gidak-on sa Kahon nga Kolor: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Gidak-on sa Karton: | 49x495x35cm |
| Amihanang-kasadpan/Kasadpang Kasadpan: | 9.45/11.60kgs |
Sukad sa pagkatukod niini, ang among pabrika nagpalambo sa mga produkto nga first world class nga nagsunod sa prinsipyo
una sa kalidad. Ang among mga produkto nakakuha og maayo kaayong reputasyon sa industriya ug bililhon ug kasaligan taliwala sa mga bag-o ug daan nga mga kustomer.