Ang Siweiyi automatic air fragrance dispenser usa ka standard size, battery-operated dispenser nga awtomatikong mopagawas og aerosol sprays sa naka-program nga intervals. Kini labing epektibo kon ibutang sa bungbong nga labing menos pito ka tiil gikan sa salog.
| Numero sa Aytem: | ADS05 |
| Gidak-on sa Produkto: | 212x90x90 milimetro |
| Kolor: | Puti |
| Materyal: | PP |
| Timbang sa Produkto: | 185g |
| Oras sa Interval: | 5 / 15 / 30 minutos (mapasibo) |
| Suplay sa Kuryente: | 2 x AA nga mga Baterya (wala gilakip) |
| Dosis: | 0.1ml |
| Pag-instalar: | Gibutang sa bungbong, Desktop |
| Kapasidad sa Aerosol nga Nahiuyon: | 300ml |
| Gidak-on sa Aerosol nga Nahiuyon (H x Diametro): | Gibana-bana nga 14 x 6.5cm |
| Aplikasyon: | banyo sa balay, pampublikong kasilyas, hotel, restawran ug uban pa |
| Apil sa Pakete:: | 1 x Awtomatikong Aerosol Dispenser (wala gilakip ang baterya ug aerosol) |
| Sertipiko: | CE, ROHS |
| Pagputos: | 24 ka piraso/karton |
| Gidak-on sa Karton: | 50X38X22cm |
| Amihanang-kasadpan/Kasadpang Kasadpan: | 4.39/4.98kgs |
Sukad sa pagkatukod niini, ang among pabrika nagpalambo sa mga produkto nga first world class nga nagsunod sa prinsipyo
una sa kalidad. Ang among mga produkto nakakuha og maayo kaayong reputasyon sa industriya ug bililhon ug kasaligan taliwala sa mga bag-o ug daan nga mga kustomer.