Awtomatikong gipadagan sa sensor: ang touchless hand disinfection machine gidisenyo aron mopagawas og hand sanitizer o alkohol, ug mohatag og awtomatikong dosis sa spray, nga makapahimo sa paspas ug sayon nga pag-disinfect sa kamot ug makab-ot ang labing maayong hand hygiene.
Kombenyente ug Limpyo: ibutang lang ang imong kamot ilalom sa sensor aron masugdan ang dispenser sa sabon, epektibo nimong malikayan ang cross infection nga dili na kinahanglan nga hikapon ang dispenser sa sabon. Haom sa mga pampublikong lugar sama sa mga opisina, hotel, ospital, institusyong medikal, eskwelahan, ug uban pa.
| Numero sa Aytem: | DAZ-BOX nga may Floor Stand |
| Gidak-on sa Produkto: | 410x200x120mm |
| Kolor: | Pilak |
| Kapasidad: | 2500ml |
| Materyal: | Metal nga adunay powder coating nga nahuman |
| Oras sa Pag-apod-apod: | 0.2-0.5s |
| Distansya sa Pag-dispensa | 1.5-3 pulgada |
| Barandigan sa Salog: | Materyal sa Tray: Metal nga adunay powder coating Materyal sa Tubo: Aluminyo nga adunay powder coating Materyal sa Basehan sa Stand: Asero nga adunay powder coating |
| Tipo sa Bomba: | Opsyonal ang paghulog/pag-spray/pagbula |
| Suplay sa Kuryente 1: | Elektrisidad sa DC |
| Suplay sa Kuryente 2: | 4*C nga Gidak-on nga mga Baterya |
| Dako nga Kinabuhi sa Baterya: | >30,000 ka Siklo |
| Sertipiko | CE, RoHS, FCC |
| Pagputos: | 1 set/karton |
| Gidak-on sa Karton: | 47X36.5X39.5cm |
| Amihanang-kasadpan/Kasadpang Kasadpan: | 9.5/10.35kgs |




Sukad sa pagkatukod niini, ang among pabrika nagpalambo sa mga produkto nga first world class nga nagsunod sa prinsipyo
una sa kalidad. Ang among mga produkto nakakuha og maayo kaayong reputasyon sa industriya ug bililhon ug kasaligan taliwala sa mga bag-o ug daan nga mga kustomer.